Ubezpieczenie szyb

Ubezpieczenia

Uszkodzenia szyb zdarzają się stosunkowo często, zazwyczaj nie z naszej winy. Przyczyny mogły być różne, począwszy od warunków atmosferycznych np. gradobicie, w skutek uderzenia kamieni wyskakujących spod kół lub nawet samej kradzieży.

Właśnie na takie okoliczności towarzystwa ubezpieczeniowe stworzyły produkt jakim jest ubezpieczenie szyb. Co nam daje? Dzięki takiej ofercie będziemy mogli na koszt firmy ubezpieczeniowej dokonać wymiany zniszczonej szyby tylnej, przedniej a nawet bocznych. Jak zapewne wiemy jest to drogi interes, a uszkodzenia szyb zdarzają się wielokrotnie. Tak więc jest to wygodna forma wymiany szyby bez angażowania własnej gotówki. 
Czy warto w takim razie wykupić Ten rodzaj ubezpieczenia? Uważam, że jest ono przydatne, tym bardziej, jeśli nie mamy AC. Jak należy postąpi? w przypadku zniszczenia? To bardzo proste. Zgłaszamy ten fakt do firmy ubezpieczeniowej, z którą zawarliśmy umowę, a ta wskazuje nam warsztat, w którym będziemy mogli dokonać wymiany.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password