Kredyt samochodowy na używane auto

Kredyt samochodowy

Podejmując decyzję o zakupie auta zastanawiamy się czy ma być to auto nowe czy używane. Z pewnością każdy chciałby sobie pozwoli? na auto prosto z salonu, ale niestety nie każdego na to stać. Dlatego banki wychodzą naprzeciw naszym potrzebom i oferują możliwość skredytowania wymarzonego pojazdu. Większość z nas kupuje auta używane, więc nimi sie zajmiemy.

Jak wiemy, ofert na rynku finansowym jest sporo. Każdy bank posiada ofertę kredytu samochodowego, mniej lub bardziej korzystna. Warto wiec zapoznać sie z kilkoma ofertami nie poprzestawać na jednej. W internecie znajdziemy pełno opinii klientów o danych bankach oraz porównywarki kredytowe, co również nam może pomóc przy wyborze.

Musimy być świadomi tego, ze nie każde auto może być sfinansowane przez bank. Przede wszystkim chodzi tu o wiek auta. Czym pojazd starszy tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze będzie go można zakupić na kredyt. Banki zazwyczaj określają w swoich procedurach jaki może być maksymalny wiek pojazdu. Zwykle nie powinien przekracza? 10 lat.

Warto tez się dowiedzieć czy dla banku Bedzie miało znaczenie pochodzenie auta, tzn. czy Bedzie on kupowany w polskim komisie, czy Bedzie ściągnięty z zagranicy.

W zależności od banku może być wymaga wplata własna, jednak większość firm finansuje zakup w 100%. Znaczenie ma również okres kredytowania, który najczęściej wynosi do 120 miesięcy. Oprocentowanie przy zakupie samochodu używanego może być nieco droższe niż. w przypadku nowych aut. Niestety czym samochód starszy tym oprocentowanie wyższe.

Banki chcąc przyciągnąć klientów oferują różne promocje. Kusza niskim oprocentowaniem, długim okresem spłaty. Co raz częściej pojawiają sie oferty gdzie banki odsapują od zabezpieczeń na pojeździe.

W związku z tym, ze oferta kredytów samochodowych jest szeroka, proponują skorzystać z pomocy profesjonalistów. Pomogą nam przy wyborze najkorzystniejszej oferty. A najważniejsze, ze doradztwo jest bezpłatne. Zachęcam do odwiedzenia strony www.net4car.pl.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password